У Києві на острові Жуків виявили шістьох тигрів

Столичні правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами - шість тигрів, яких власник залишив без належних умов для існування, виявили у Голосіївському районі. Про це повідомляє з посиланням на пресслужбу столичної поліції.

"Вчора до столичної поліції від киянки надійшло повідомлення про те, що на острові Жуків у неналежних умовах перебувають тигри. Прибувши на місце, правоохоронці оглянули територію й виявили шість тигрів у вольєрах, які не відповідали умовам їх утримання", - йдеться у повідомленні.

Як розповів начальник слідчого відділу Голосіївського управління поліції Максим Сухарев, поліцейські встановили, що за цією адресою зареєстрована приватна власність, яка охороняється, але господар там не проживає.

"Ми розпочали кримінальне провадження за частиною першою статті 299 (Жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до трьох років обмеження волі. Наразі вирішується питання щодо влаштування тигрів до спецустанови", - додав правоохоронець.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:31Душив та утримував у квартирі: на Дніпропетровщині чоловік катував вагітну 16-річну співмешканку
18:00Била ногами по голові і плювала в обличчя: на Миколаївщині дівчинка влаштувала тортури однолітці
15:55У Тернополі чоловік застрелився у вбиральні ТЦК
19:00Поки всі спали: на Київщині чоловік зґвалтував 6-річну доньку свого друга
17:00На Чернігівщині 32-річна матір за гроші підкладала малу доньку під чоловіків, а ті її ґвалтували

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО