У Києві на секонд-хенді виявили шокуючу знахідку (фото)

24-01-20 15:28
СЕГОДНЯ

Хутро з кота знайшли відвідувачі столичного секонд-хенду "Сіріус". Першою про знахідку повідомила Любов Харченко. Вона побачила хутро, дуже схоже на котяче, і запитала у продавців з чого воно зроблене, але її відразу ж попросили покинути ринок.

"Побачила, що це котяче хутро. У мене ж від самого народження були коти, я їх дуже люблю. І їхнє хутро я зможу відрізнити від іншого. І на дотик, і на колір", – розповіла жінка.
У наметі з незрозумілим хутром торгували шарфами, комірами, сумками і поясами. На деяких виробах на звороті був штамп із зображенням кота та зарубіжним маркуванням.При цьому продавці кажуть, що у них все законно, і весь товар – це секонд-хенд, який привезли з Німеччини. Але ніяких документів торговці не надали. Вони показали лише санітарно-епідеміологічну експертизу, яка була прострочена.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО