У Києві на СТО сталася пожежа (фото)

12 січня о 22:06 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про те, що на вул. Боженка, 28, що в Голосіївському районі столиці, виникла пожежа.

На місце події негайно прибули рятувальники 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю, вогнеборці встановили, що займання виникло в 1-поверховій будівлі станції технічного обслуговування.

О 22:30 бійці локалізували загоряння та о 22:37 – ліквідували.

Внаслідок пожежі згоріло та розібрано 20 кв. м покрівлі, меблі, оргтехніка, закопчено стіни та стелю.

На місці було задіяно 2 одиниці основної пожежно-рятувальної техніки, а також 10 чоловік особового складу.

Причина займання наразі встановлюється.

Жертв та постраждалих немає.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві педофіл-гей напоїв горілкою до безпорадного стану двох підлітків і зґвалтував
18:21Людині відірвало голову, інша висить на паркані: у Києві авто влетіло в підземку і розчавило багато пішоходів (відео)
16:57У Дніпрі жінка викинулась з даху будинку і розбилась на смерть (фото)
21:51На Київщині п'яний військовий розстріляв жінку та товариша по службі, ще одного тяжко поранив
21:39Дитина ледь не згоріла в пожежі, яку сама влаштувала на Вінниччині

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО