У Києві на Троєщині чоловік підпалив квартиру з дитиною

У середу, 27 березня, в Києві на Троєщині чоловік підпалив квартиру з дитиною. Пожежа почалася за адресою вулиця Сержа Лифаря, 11 на 7 поверсі житлового будинку. З квартир, які знаходяться поблизу, евакуювали людей.

Пожежа почалася близько 15:30. Про це повідомляє Інформатор.

За словами очевидців, квартиру підпалив чоловік, який доводиться родичем сім'ї, що мешкає в будинку. Як повідомили місцеві жителі, чоловік підпалив одяг, що висить на вішалці в коридорі і втік. Також вони уточнили, що інциденти трапляються не вперше - раніше родич постраждалих також приходив за цією адресою і влаштовував бійки, погрожуючи ножем.

На місце прибули пожежники, кілька «швидких» та патрульні поліцейські. З квартир, які знаходяться поблизу, евакуювали людей. Відомо, що під час пожежі двоє дорослих і неповнолітній хлопчик були заблоковані на балконі. На щастя, жертв не було. Однак госпіталізували 3 дітей, які надихалися чадним газом. На місці працюють патрульні поліцейські.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО