У Києві напали на знімальну групу відомого телеканалу (відео)

02-04-20 15:51
Zik.ua

У Києві під час інспекції тренажерного залу під відкритим небом спортсмени почали виштовхувати журналістів з майданчика. Чоловіків обурила відеозйомка та зауваження журналістів про те, що вони порушують закон, перебуваючи на спортмайданчику всупереч карантину.

"Ми сьогодні інспектували місто. Перевіряли, чи дотримуються люди умов карантину, як себе поводять, чи дотримуються безпечної дистанції. Але у Гідропарку сталася велика неприємність. Нас намагалися побити, нас штовхали, мене та оператора вдарили, намагалися побити камеру та лаялися", – розповіла журналістка Алла Жизневська.

За інформацією пабліка Pavlovsky News, нападникам на знімальну групу виявився чоловік на прізвище Шаповалов. Влітку минулого року він був помічений в охоронних загонах приватної фірми-забудовника.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька
18:36У Павлограді чоловік взяв у заручники жінку та вимагав привезти кума (відео)
17:38Жах на Київщині: чоловік перерізав горло неповнолітній дівчині, коли та спала у своєму ліжку
16:18На Хмельниччині далекобійник намагався зґвалтувати 13-річну дівчинку
23:5577-річний педофіл з Дніпра ґвалтував двох дівчат 7 та 8 років

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО