У Києві невідомі відібрали у чоловіка 1 млн. гривень

У Дніпровському районі столиці двоє в масках забрали із автомобіля потерпілого барсетку та сумку з грошима. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції у Києві

"Інформація про напад на киянина до чергової частини столичної поліції надійшла о 16:50. За викликом терміново виїхали патрульні поліції та слідчо-оперативні групи Деснянського та Дніпровського управлінь поліції.

Потерпілий повідомив правоохоронцям, що близько 16:15 на перехресті бульвару Перова та вулиці Стальського, коли він зупинився на світлофорі, двоє невідомих у балаклавах розбили скло у його автомобілі та забрали із пасажирського сидіння барсетку, а із багажника – сумку, в якій знаходився один мільйон гривень. Після скоєного розбійники поїхали на темному автомобілі.

Потерпілий спочатку попрямував до офісу, а потім зателефонував до поліції.

Із пояснення 30-річного заявника, він хотів придбати автомобіль, і саме із цією метою мав із собою гроші.

Відомості зареєстровані у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Дніпровського управління поліції. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ч. 5 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України",-йдеться у повідомленні

За інформацією прес-служби правоохоронці встановлюють всі обставини події, опитують місцевих мешканців – можливих свідків та очевидців, і розшукують нападників на підприємця. У місті введений відповідний оперативний план.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО