У Києві невідомий з ножем напав на жінку в ліфті

07-10-16 11:10
Обозреватель

В Оболонському районі Києва зловмисник скоїв розбійний напад на жінку в ліфті. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

"Потерпіла розповіла, що поверталася додому після прогулянки з собакою. Слідом за нею в ліфт зайшов невідомий і почав розмахувати ножем, вимагаючи ювелірні прикраси. Після чого чоловік зірвав з її шиї золотий ланцюжок і втік", - заявили в поліції.

За даним фактом слідчим відділом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 7 років позбавлення волі.

Правоохоронці розшукують злочинця.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО