У Києві обікрали начальника слідчого управління ГПУ – ЗМІ

25-09-18 16:46
Канал 112

У Києві зловмисники обікрали начальника слідчого управління Генеральної прокуратури України (ГПУ) Сергія Горбатюка, співробітників Генпрокуратури і поліції Києва. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на джерело у столичній поліції.

"До Деснянського райуправління поліції надійшла заява від Сергія Горбатюка, його підлеглого та співробітника поліції Києва, що в роздягальні спортивного комплексу парку відпочинку "Муромець", де вони займалися, вони виявили зникнення своїх особистих речей, грошей, документів, мобільних телефонів. Інцидент стався у понеділок увечері", – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко ліквідував Департамент спецрозслідувань, вивівши за штат його керівника Горбатюка. Пізніше Генеральний прокурор Юрій Луценко призначив Сергія Горбатюка начальником Управління спеціальних розслідувань.

Зазначимо, цей департамент вів кілька резонансних справ, зокрема щодо злочинів на Майдані в 2014 році і узурпації влади Віктором Януковичем та його оточенням. При чому Луценко запевняє, що жоден слідчий і жоден прокурор у справах Майдану "не змінюється і не звільняється".

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео
17:4110-річна дитина з інвалідністю померла від голоду на Вінниччині
19:457 років батьки-педофіли знімали порно з донькою, а почали з 6-місяців дитини
18:53Вбивав ударами в живіт: на Дніпропетровщині жінка отримала тяжкі травми від свого чоловіка
20:0075 ударів 10-річній дівчинці: біля Ужгорода вітчим забив до смерті падчерку, її 5-річній сестрі теж дісталось

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО