У Києві педофіл зґвалтував 10-річну дитину (фото)

У Києві 41-річний чоловік через соціальні мережі знайомився неповнолітніми і спілкувався з ними. Так, він в Інтернеті «подружився» з 10-річною школяркою, почав надсилати їй повідомлення сексуального характеру і свої оголені фотографії. А пізніше домовився з дівчинкою про зустріч.

Зустрівшись зі своєю жертвою, педофіл відвів її в занедбану недобудовану будівлю і зґвалтував. Про це повідомляє паблік Dtp.kiev.ua

Зловмисника встановили і затримали. На даний момент чоловікові повідомили про підозру за частиною 2 статті 156 (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи) та частини 4 статті 153 (вчинення дій сексуального характеру відносно особи, яка не досягла чотирнадцяти років) Кримінального кодексу України. За клопотанням місцевої прокуратури підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 2 місяці. Встановлюється причетність підозрюваного до скоєння інших злочинів.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:23Ікспарк відкрив ПУНКТ та ЛАЗНЮ НЕЗЛАМНОСТІ для киян
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО