У Києві під час втечі злодій загинув під колесами машини

24-11-18 18:44
СЕГОДНЯ

У Деснянському районі, на вулиці Братиславській, під колесами Hyundai загинув пішохід-порушник, який викрав речі і втік.

Чоловік раптово вибіг на дорогу перед Hyundai, який їхав в сторону Лісового проспекту. Від потужного удару пішохід пробив лобове скло, після чого його відкинуло під Honda, яка стояла на світлофорі з протилежного боку.

Швидка, що приїхала на виклик, намагалася реанімувати потерпілого, але травми виявилися несумісні з життям. За словами свідка, загиблий вкрав у нього особисті речі в торговому центрі, він це помітив і почав переслідувати злодія. Під час переслідування зловмисник вибіг на проїжджу частину, де потрапив під колеса Hyundai.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО