У Києві під потяг потрапили двоє чоловіків

03-11-16 15:01
УНН

У Солом’янському районі Києва під колеса потяга потрапили двоє чоловіків, які приїхали в столицю в пошуках роботи. Про це повідомили в прес-службі поліції Києва.

До чергової частини Солом’янського управління поліції надійшло повідомлення про те, що на залізничних коліях навпроти зупинки громадського транспорту лежать двоє невідомих осіб, яких збив потяг.

На місце події терміново виїхала слідчо-оперативна група Солом’янського управління поліції столиці.

Правоохоронці попередньо встановили, що постраждалі, перебуваючи у нетверезому стані, вирішили скоротити шлях та почали переходити залізничні колії у невстановленому місці.

Чоловіків терміново госпіталізували до лікарняного закладу, однак життя одного з них врятувати не вдалося, інший перебуває у критичному стані. Постраждалі приїхали до столиці із Закарпаття у пошуках роботи.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.277 (Пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів) Кримінального кодексу України.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку
17:00У Кам'янському мати прикувала 7-річного сина до батареї: хлопчик провів на ланцюгу майже добу
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО