У Києві пограбували квартиру відомої актриси: подробиці (фото)

Зірка комедії "Скажене весілля" Василина Аполлінарія (Поліна Василина) повідомила про пограбування своєї квартири в Києві. Актриса театру і кіно додала, що покинула домівку всього лише за кілька годин до проникнення злодіїв.

Також дівчина показала у своєму Instagram фото з місця події та зізналася, що зловмисники викрали гроші, техніку та цінні речі.

"Страшно. Рік тому мене відстежили після прем'єри фільму, зламували карти, залякали. У цьому році ситуація ускладнилася. Той страх, який я відчула, коли вставила ключ у замок двері, а вона відразу ж відчинилися - я запам'ятаю назавжди. Істерика, сльози, поліція, нескінченні папери і порожнеча всередині. Огида", - описала Василина свої почуття після інциденту.

У 21-річної актриси вкрали макбук, ноутбук, гроші, золото, срібло, всі прикраси, годинник, жорсткі диски з особистими архівами, навіть парфуми.

"Питання "За що?!" Ти чесно заробляєш собі на самостійне життя, щось купуєш, зберігаєш дорогі серцю речі... а потім хтось приходить і забирає це у тебе. Чому? Хочеться викинути все, до чого торкалися".

Також дівчина емоційно звернулася до злодіїв, які можуть прочитати її пост.

"Знайте - я бажаю, що б вам це повернулося. Все. Ані більше, ані менше. С*ки", - йдеться у публікації.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО