​У Києві пройде видовищний фінал Чемпіонату України з пляжного волейболу: вхід вільний

У столиці з 27 по 29 серпня пройде фінал Чемпіонату України з пляжного волейболу. Команди з високим рівнем майстерності традиційно прийматиме київський Центр пляжних видів спорту «СЕТ», розташований в X-PARK.

На кортах будуть боротися 16 чоловічих і 16 жіночих найсильніших команд країни. Фінальні ігри будуть транслюватися на ефірному телеканалі X Sport. Бій за звання чемпіона-2021 обіцяє бути воістину видовищним.

«Чемпіонат України з пляжного волейболу проходить 26-й раз. СЕТ запрошує глядачів. Підтримайте своїх улюблених спортсменів! Вони подарують незабутні враження та максимальні емоції, буде спекотно і весело», - пообіцяли організатори Чемпіонату України і запросили киян і гостей столиці на триденний турнір.

Генеральним спонсором турніру виступили «Надзвичайні новини», офіційні спонсори спортивного заходу - МТБ банк, медична група компаній Adonis, природна мінеральна вода «Крайна».

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО