У Києві на Хрещатику оштрафували два ресторани (фото)

У Києві Держпродспоживслужба і Муніципальна охорона провели рейд на Хрещатику у закладах громадського харчування, на предмет дотримання карантину. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Під час рейду перевірили дев'ять установ (ресторанів і кафе), порушення карантинних заходів виявили в двох з них. Виявлені порушення - обслуговування клієнтів усередині приміщення і куріння кальянів на літніх майданчиках", - йдеться в повідомленні.

На підставі виявлених порушень на посадових осіб двох ресторанів було складено два протоколи. Санкції передбачають штраф для організацій від 34 до 170 тисяч гривень.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО