У Києві сталая потужна пожежа на звалищі (фото)

В Києві сталася масштабна пожежа на сміттєзвалищі в Дарницькому районі. Про це повідомила прес-служба Головного управління ГСЧС України в Києві в Facebook.

За даними рятувальників, пожежа почалася на сміттєзвалищі на вулиці Ревуцького 41. Вона охопила близько 500 квадратних метрів.

"Негайно була прокладена магістральна лінія і подані два ствола на гасіння загоряння. Також залучені поливомийні машини і працівниками Київводоканалу представлений ствол на гасіння", - повідомляють в ГСЧС.

О 17:00 рятувальникам пожежу вдалось локалізувати.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО