У Києві суд виніс вирок грабіжникові аптеки

04-04-18 12:24
СЕГОДНЯ

У Києві винесли вирок іноземцю, який пограбував аптеку.

Як повідомили в ГУ НП в столиці, подія трапилася в січні в Подільському районі. Тоді в поліцію надійшло повідомлення про те, що невідомий з каси аптеки забрав виручку. Правопорушнику не вдалося втекти, неподалік його затримали правоохоронці.

Грабіжником виявився 27-річний уродженець іншої держави. Після завершення розслідування виробництво передали в суд. Під час засідання обвинувачений повністю визнав свою провину і розкаявся в скоєнні злочину.

Вироком Подільського районного суду міста Києва у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 186 (Замах на грабіж) Кримінального кодексу України, зловмисник засуджений до п'яти років позбавлення волі з випробувальним терміном на два роки.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його
17:58На Миколаївщині позашляховик злетів з моста у водойму і потонув: у авто було 5 дітей (фото)
21:24Зняла на відео: на Вінниччині 82-річний педофіл зґвалтував 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО