У Києві судитимуть слідчого, який вимагав 8,5 тис. євро

27-09-16 14:17
Канал 112

У Києві судитимуть слідчого поліції, який вимагав 8,5 тис. євро за закриття кримінального провадження. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

"Він вимагав від громадянина 8,5 тис. євро за закриття кримінального провадження та повернення документації та комп'ютерної техніки, вилученої їм ще в грудні 2015 року. 6 липня після отримання хабара вимагач був затриманий співробітниками прокуратури та СБУ", - сказано в повідомленні.

Відзначається, то його дії кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Під час досудового розслідування слідчого відсторонили від займаної посади, і надалі він був звільнений з органів поліції.

Нагадаємо, раніше у Полтавській обл. на хабарі затримали директора державного підприємства Міністерства оборони України.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО