У Києві в гаражах просто під школою викрили наркопритон (фото)

У Дарницькому районі Києва поруч зі школою поліцейські викрили наркопритон. Про це повідомляє "Київська міська прокуратура" в Telegram.

"У гаражному приміщенні на вул. Л. Руденко поруч зі школою невідомі особи організували місце для незаконного вживання наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів. За результатами обшуків у наркопритоні вилучено близько 5 кг прекурсору - "фенілнітропропен", який був розфасований у 55 зіп-пакетів та 5 ємностей з речовиною прозорого кольору, схожою на прекурсор, походження якої буде встановлено експертизою", - йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що з 5 кг прекурсору можна виготовити близько 4,5-5 кг психотропної речовини – амфетамін.

Наразі проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також встановлення всіх осіб, причетних до вчинення вказаного злочину для притягнення їх до відповідальності.
Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:18На Дніпропетровщині підліток згорів заживо, коли заліз на лінію електропередач​ (відео)
21:49У Києві на Дарницькому вокзалі під колеса потяга кинувся чоловік, він загинув (відео)
20:30Загадкова смерть 14-річної дівчини у Дніпрі обростає моторошними подробицями (фото)
21:00На Київщині чоловік у лісі зґвалтував 17-річну дівчину в кайданках, а потім добивав її ножем у спину та в груди
19:00Вербував онлайн: педофіл з Буковини змушував дівчат віком 8-10 років створювати порно

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО