У Києві вибухнула і загорілась квартира (відео)

У Солом’янському районі столиці сьогодні пообіді в квартирі стався вибух із подальшою пожежею. Надзвичайна подія сталась у 5-поверхівці по вул. Сергія Берегового, 22 (раніше Мартиросяна). Є постраждалий, його забрала швидка. На місці події працювали також ДСНС і "Київгаз".

Місцеві жителі розповіли, що стався витік газу. За словами людей, було чутно гучний звук, після чого квартира почала горіти. Утім у ДСНС зазначили, що ніякого вибуху не було.

"О 14:27 надійшло повідомлення про пожежу. Сталося загоряння у квартирі на 3 поверсі. Рятувальники врятували потерпілого з ознаками отруєння продуктами горіння та передали медикам. О 14:59 займання було ліквідовано на площі 8 кв.м. Слід зазначити, що жодних повідомлень про "вибух" на лінію 101 не надходило. Причини пожежі будуть встановлювати правоохоронці", - повідомили у ДСНС.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його
17:58На Миколаївщині позашляховик злетів з моста у водойму і потонув: у авто було 5 дітей (фото)
21:24Зняла на відео: на Вінниччині 82-річний педофіл зґвалтував 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО