У Києві відкриті Північний та Дарницький мости, - КМДА

У Києві для сполучення між лівим і правим берегами відкриті Північний і Дарницький мости. Про це повідомляє офіційний канал КМДА.

Це стосується і приватного, і громадського транспорту.

Із 08:00 до 19:00 наземний транспорт та метрополітен працює у скороченому складі і лише за тими маршрутами, де можливо забезпечити перевезення.

Водіям суворо заборонено пересуватися смугою громадського транспорту. Вона потрібна автомобілям екстрених служб, а також військовій техніці і транспорту.

Міська влада закликає не виїжджати у місто без нагальної потреби!

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Тіло 11-річного хлопчика, якого зарізали, знайшли у Шептицькому просто неба
15:36Вистрибнув порізаним, щоб вижити, але зірвався з 11 поверху: подробиці кривавої драми на Оболоні в Києві (відео)
16:30Погрожували вбити, змусили цілувати кросівки дівчини: у Польщі побили 14-річного українця (фото)
14:11У Києві чоловік випав з вікна 11 поверху і розбився на смерть
23:25Такого ще не було: чоловік домагався дівчини та її матері за допомогою ШІ, створюючи насильницькі відео

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО