У Києві водія трамваю побили за зауваження про маски (відео)

У Києві компанія чоловіків побила водія трамвая, який попросив їх надіти захисні маски. Про це повідомляє dtp.kiev.ua в Facebook з посиланням на очевидця.

"Ситуація була так: на зупинці трамвай здійснював посадку/висадку пасажирів, коли посадка закінчилася, кілька пасажирів (компанія друзів), були без масок. Їх водій і кондуктор попросили надіти маски, на що у відповідь отримали відмову в грубій формі", – йдеться в повідомленні.

Після цього водій спробував пояснити, що якщо вони не вдягнуть маски, то трамвай не має права продовжувати рух.

"На це компанія відреагувала вкрай агресивно і накинулася з кулаками на водія. Побили його сильно. Він в ЛШД, забрала швидка з місця", – зазначив очевидець.

За його словами, прибула поліція не стала затримувати нападників.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО