У Києві з джипа розстріляли людину, — ЗМІ

09-02-21 12:32
Обозреватель

У Подільському районі Києва невідомі влаштували стрілянину, внаслідок якої одна людина отримала вогнепальні поранення в голову. Про це повідомляє Обозреватель.

Зазначається, що подія сталася увечері 8 лютого на вулиці Сергія Данченка біля мінімаркету "Коло". Невідомі відкрили вогонь із автомобіля.

32-річний киянин, який перебував на вулиці, отримав два вогнепальних поранення.

У поліцію зателефонували очевидці події, які повідомили, що чоловік лежить на землі весь у крові й стогне.

Медики, які прибули на виклик, відвезли потерпілого в "Лікарню швидкої медичної допомоги" на вул. Братиславську.

Пізніше з'ясувалося, що на вулиці стався конфлікт, який і послугував причиною стрілянини. Після цього підозрювані зникли з місця злочину, проте пізніше стрілець сам з'явився в поліцію. У нього вилучили зареєстрований пістолет травматичної дії "Форт-17Р" калібру 9 мм.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО