У Києві жінка влаштувала бордель (відео)

Сьогодні, 1 червня у будинку на вулиці Великій Васильківській у столиці працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми спільно з слідчо-оперативною групою Шевченківського управління поліції викрили заклад із надання сексуальних послуг. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

«Під час процесуальної дії затримали організатора та осіб, які надавали сексуальні послуги клієнтам. Ми встановили, що місце розпусти організувала 29-річна жителька Київщини. Вона орендувала квартиру у центрі столиці та завербувала дівчат приємної зовнішності».- розказує т.в.о начальника сектору управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, поліції Києва Олексій Гаврилюк

Проведено також обшук у автомобілі зловмисниці та за місцем її реєстрації. У результаті правоохоронці вилучили гроші та мобільні телефони.

Повії отримували за годину послуг із клієнтом від тисячі гривень, а половину від цієї суми віддавали сутенеру. У цьому місці розпусти за винагороду надавали сексуальні послуги п’ятеро жінок від 20-ти до 30-ти років.

Відносно них працівники поліції склали протоколи за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 181-1 (Заняття проституцією) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:00Била ногами по голові і плювала в обличчя: на Миколаївщині дівчинка влаштувала тортури однолітці
15:55У Тернополі чоловік застрелився у вбиральні ТЦК
19:00Поки всі спали: на Київщині чоловік зґвалтував 6-річну доньку свого друга
17:00На Чернігівщині 32-річна матір за гроші підкладала малу доньку під чоловіків, а ті її ґвалтували
15:10Зниклу 13-річну дівчинку знайшли мертвою у Запоріжжі, вона себе вбила

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО