У Києві злодій напав на 94-річного пенсіонера (відео)

У Києві затримали чоловіка, який пограбував 94-річного пенсіонера, вирвавши у нього з рук сумку. Про це повідомляє Національна поліція.

За даними правоохоронців, 35-річний уродженець Сумської області побачив у банку, як чоловік похилого віку отримує гроші, і вирішив за ним простежити. Коли дідусь зайшов до під'їзду свого будинку на вулиці Кирилівській, зловмисник вирвав з рук чоловіка сумку і втік. У сумці були 12 тисяч гривень, мобільний телефон та особисті речі.

Поліція встановила прикмети нападника і затримала його на будівництві неподалік місця скоєння злочину.

Затриманий раніше притягувався до кримінальної відповідальності за заподіяння умисного тяжкого тілесного ушкодження.

Фігуранту оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Суд обрав запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Санкція статті передбачає до чотирьох років позбавлення волі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО