У Києві зупинили метро

У столиці тимчасово не працює метрополітен. Як повідомив щойно редакції "Надзвичайних новин" очевидець, на станції метро "Чернігівська" Святошино-Броварської лінії пасажирів не пускають усередину.

Наразі невідомо, з чим це пов’язане: черговим повідомленням про замінування чи нещасним випадком. Офіційної інформації від КП "Київський метрополітен" ще немає.

Нагадаємо, що 24 листопада для пасажирів була закрита станція "Славутич". Знайшли підозрілий предмет, через що правоохоронці проводили перевірку.

Раніше повідомлялось, що сьогодні Харковом прокотилась хвиля повідомлень про замінування. Уранці невідомі "замінували" одразу 9 шкіл міста. Правоохоронці та вчителі терміново евакуювали дітей, які щасливі прогуляти уроки.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО