У київському метро на рейки впав чоловік

21-10-16 09:59
Лівий берег

На станції київського метро "Берестейська" вранці в п'ятницю на рейки впав чоловік. Він залишився живим

Через інцидент не працювали дві станції на червоній гілці - "Нивки" і "Берестейська". На ділянці від станції "Житомирська" до "Шулявської" поїзди зупинялися тільки на "Святошино".

"Людину вдалося врятувати, чоловіка госпіталізували. Рух поїздів червоної гілки метро було припинено на 5 хвилин. Зараз усе нормалізувалося", - повідомили агентству УНН у метрополітені.

Нагадаємо, 15 жовтня на станції київського метрополітену "Майдан Незалежності" під потяг потрапив чоловік. Він не загинув, його забрала швидка

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО