У київському ТЦ неадекват влаштував дебош (відео)

У київському торговому центрі "Гулівер" помітили неадекватного чоловіка. Інцидент стався в супермаркеті "Сільпо", який знаходиться в цьому ТЦ. Шанувальник "русского мира" кричав на весь голос: "Росія, вперед". Про це повідомили на сторінці "Київ Оперативний" у Facebook та опублікували відео.

У ролику показано, як буйного чоловіка намагаються втихомирити перехожі в супермаркеті, він виривається з їхніх рук і продовжує кричати привітання Росії.

"Схоже, що цей чувак, який зображений на відео - це той Андрюха, якого кликав оголений чувак на Голосіївському проспекті", - підписали відеоролик в мережі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО