​У Китаї новий спалах коронавірусу: влада ухвалила радикальне рішення

У Китаї пасажири авіарейсу захворіли коронавірусом, після чого зупинили польоти. Про це повідомляє видання South China Morning Post.

У 17 осіб, які здійснювали переліт рейсом CZ392, тест на COVID-19 дав позитивний результат. Після цього авіаційний регулятор Китаю призупинив обслуговування рейсів авіакомпанії China Southern Airlines між Гуанчжоу і Даккою (столицею Бангладеш). Рейси не будуть літати чотири тижні.

Згідно з правилами, введеними 4 червня, якщо після прибуття в Китай від 5 до 9 пасажирів отримають позитивний тест на коронавірус, послуга буде припинена на тиждень.

Якщо 10 або більше пасажирів дали позитивний результат, маршрут буде призупинено на чотири тижні.

Раніше повідомляли, що спалах захворювання Covid-19 виявили на гуртовому ринку м’ясних продуктів, фруктів та овочів у Пекіні.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО