У колонії: знайдений мертвим організатор терактів у Москві (фото)

У виправній колонії № 27 Приморського краю виявлений мертвим Халід Хугуєв, засуджений за організацію терактів в готелі “Інтурист” і торговому центрі “Охотний ряд” у Москві в 1999 році. Про це повідомляє “Коммерсант”.

За попередніми даними, Хугуєва вбив через конфлікт інший ув’язнений.

СК РФ порушив кримінальну справу про вбивство ув’язненого в приморській колонії. За версією слідства, злочинець під час сварки в медичній частині вдарив ув’язненого лезом від канцелярського ножа.

Нагадаємо, що у 2009 році Московський міський суд засудив Халіда Хугуєва до 25 років колонії суворого режиму за організацію двох терактів в Москві.

В результаті терактів постраждала 51 людей. Померла жінка.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО