У Кривому Розі на полігоні підірвалися військові

Бійці частини 3011 Нацгвардії України підірвалися на невідомому пристрої на полігоні в Кривому Розі, коли йшли встановлювати мішені для навчань.

Про це повідомляється на сторінці МВС України в Facebook.

"За попередньою інформацією, військовослужбовці Нацгвардії йшли встановлювати мішені для стрільби зі снайперської зброї та на шляху слідування підірвались на невідомому боєприпасі. Варто зазначити, що на момент події проходила підготовка до стрільб, і військовослужбовці, залучені до стрільб, боєприпаси ще не отримували", - йдеться в повідомленні.

У коментарі "Радіо Свобода" військовий прокурор Криворізького гарнізону Південного регіону Андрій Сопівник повідомив, що один з поранених військових у важкому, але стабільному стані, йому надається медична допомога. Двоє військових отримали ушкодження легкого ступеня.

У той же час криворізьке видання "Перший міський" повідомляє, що одному з чоловіків відірвало ногу. Офіційного підтвердження даної інформації немає

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО