У Кривому Розі потонув 9-річний хлопчик

На одному із пляжів Кривого Рогу 30 липня потонув 9-річний хлопчик. Його змогли дістати з води і відкачати відпочиваючі, що знаходилися поруч.

Близько 15:00 дитина знаходилася біля водойми по вул. Маршака. Хлопчик без нагляду дорослих пішов купатися і зник під водою. Це помітили люди, які відпочивали поруч. Вони встигли витягнути дитину з води і надали першу допомогу.

Медики, які прибули на місце, госпіталізували хлопчика до реанімації 16-ї міської лікарні Кривого Рогу з діагнозом "стан після утоплення".

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО