У Кропивницькому "Москвич" влаштував ДТП та приземлився на хату (відео)

24-10-20 13:10
ТСН

У Кропивницькому 30-річний водій Москвича влаштував аварію, через яку близько години був паралізований рух транспорту на в’їзді в обласний центр. Чоловік не впорався із кермуванням і його автомобіль опинився буквально на стіні будинку.

Від удару сидіння викинуло з машини, кермо вперлося у стелю, педалі притисло до сидіння, а саме авто - до стіни приватного будинку.

Аварія трапилася перед вечірньою годиною пік. Він спочатку зіткнувся із бордюром, потім із опорою, а далі його викинуло на будинок.

З поневіченоі машини водія витягли патрульні. Кажуть він був при свідомості. У тяжкому стані з політравмою чоловіка доправили до лікарні. Там і визначать, чи був тверезим. Машина не проламала стіну будинку - лише пошкодила утеплювач, який, кажуть експерти, і погасив удар. Натомість тролейбусна опора після зіткнення просто розсипалась. У депо вже рахують збитки.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО