У лісі на Херсонщині виросли велетенські кактуси (фото)

У лісі під Херсоном на галявині ростуть кактуси.

Про це повідомляє Kherson.net.ua.

Мешканка Херсона Оксана Королевич опублікувала незвичайні фотознімки, зроблені в лісі. Прогулюючись, вона потрапила на галявину з кактусами.

"Що для вас херсонські ліси? Сосни, шишки, берези, акації багато іншого. А ось кактуси для мене стали повною несподіванкою! Ще й колючки потім довго з рук витягали", - написала вона.

Досі залишається незрозумілим, як кактуси потрапили в український ліс. Ймовірно, їх посадили цілеспрямовано, і вони прижилися у південному кліматі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:53На Київщині потяг збив на смерть зовсім молодого чоловіка, який сидів на колії
21:43У Сумах граната вибухнула в руках 11-річного хлопчика
21:26У Києві чоловік задушив знайомого кайданками
17:41У Радомишлі чоловік зарізав дружину та 9-річну доньку: соцслужби відмовились захищати жінку з 5 дітьми
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО