У Луганській області згоріли 40 га пшениці (фото)

У Луганській області сталася масштабна пожежа, яка знищила 40 га пшениці. Про це повідомляє ДСНС у ранковому зведенні в понеділок 27 липня.

Зазначається, що напередодні надійшла інформація про те, що поблизу села Ковалівка Сватівського району на полі ТОВ Агрофірма Стельмаховська загальною площею 103 га виникла пожежа.

"О 16:10 пожежа була ліквідована. Вогнем знищено пшеницю на площі 40 га і врятовано пшеницю на площі 63 га. До гасіння залучалось 19 осіб та 5 одиниць техніки, з них від ДСНС 15 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки", - йдеться в повідомленні.

Раніше в Чернігівській області три пожежі знищили поля з посівами зернових. Їхньою імовірною причиною називали підпал.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:51На Київщині п'яний військовий розстріляв жінку та товариша по службі, ще одного тяжко поранив
21:39Дитина ледь не згоріла в пожежі, яку сама влаштувала на Вінниччині
19:00На Кіровоградщині 16-річну дівчинку намагалися зґвалтувати, а потім убили і скинули в колодязь
17:50На Чернігівщині третю добу шукають 17-річного випускника: підозрюють суїцид (відео)
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО