У Луцькому парку знайшли залишки дитини

За попереднім висновком судмедекспертів залишки тіла дитини, які знайшли на березі річки Стир в обласному центрі виявились мертвим плодом, а не новонародженою дитиною.

Нагадаємо, позавчора ввечері в чергову частину Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області надійшло повідомлення від 61-річної жительки обласного центру, котра в Луцьку на березі річки Стир у парку відпочинку імені Лесі Українки виявила тіло мертвої дитини.

«Згідно з попередніми результатами розтину, виявлені останки – це плід якому 30-32 тижні. Очевидно, в жінки стався викидень, а, можливо, немовля народилося мертвим. Остаточна експертиза буде готова за декілька тижнів, тоді й буде вирішуватися питання щодо прийняття кінцевого процесуального рішення», - повідомив Ігор Муковоз, керівник Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО