​У Львові чоловік влаштував стрілянину на вулиці (фото)

У Львові поліцейські притягнули до відповідальності чоловіка, який стріляв у повітря з пристрою для відстрілу гумових куль. Про це повідомляє місцева поліція.

Зазначається, що 4 листопада, близько четвертої години ранку на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення від мешканця одного з будинків на вулиці Пасічній про те, що у дворі невідомий чоловік здійснив кілька пострілів у повітря з, ймовірно, вогнепальної зброї.

За вказаною адресою негайно виїхали екіпаж патрульної поліції та слідчо-оперативна група Сихівського відділу поліції. На місці події правоохоронці виявили громадянина з явними ознаками алкогольного сп’яніння, який мав з собою предмет, схожий на пристрій для відстрілу гумових куль та дозвіл на його носіння. Особу чоловіка встановлено – ним виявився 37-річний львів’янин. Зброю правоохоронці вилучили.

Поліцейські склали на правопорушника адмінпротокол за ст.173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання - накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб. Окрім того, вирішується питання щодо анулювання його дозволу на носіння зброї.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО