У Львові обшукують міськраду

У Львові силовики проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно можливих неправомірних дій з боку чиновників Львівської міської ради, які призвели до збитків в особливо великих розмірах. Про це повідомили в прес-службі Генпрокуратури України.

Встановлено, що чиновники Львівської міськради уклали з підприємством договір купівлі-продажу земельної ділянки за ціною 52 млн грн, незважаючи на те, що за оцінкою ціна цієї ділянки становила 140 млн грн.

На даний час з метою пошуку оригіналів документів, на підставі яких було укладено договір купівлі-продажу землі, проводяться обшуки в приміщеннях Львівської мерії та офісних приміщеннях оцінювачів та суб'єкта господарювання, який придбав землю.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО