У Львові палає середня школа (відео)

У Львові 15 липня на території середньої загальноосвітньої школи № 86 по вулиці Скорини, 34 сталася масштабна пожежа. Про це повідомляє паблік "Львів Сейчас".

Відповідне відео з'явилося у Telegram-каналі.

На відео видно, як на даху одноповерхової будівлі вирує пожежа. Від відкритого полум'я підіймається чорний дим. Офіційні коментарі поки відсутні і подробиць поки не має.

Нагадаємо, що в четверг, 8 липня, в Печерському районі Києва сталася пожежа, яка розбудила студентів гуртожитку та мешканців центру столиці. Пожежі присвоїли найвищий рівень небезпеки. Пожежа сталася у багатоповерхівці на вул. Лейпцизька, 8.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО