У Львові п'яний водій напав на поліцейських і покусав їх (фото)

У Львові п'яний водій BMW накинувся на двох правоохоронців і вдарив в обличчя одного з них, а другого покусав. Інцидент трапився приблизно о 18:00 у п'ятницю, 19 червня, на вулиці Караджича. Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції Львівської області у Facebook.

Зазначається, що патрульні зупинили BMW, водій якого мав ознаки сильного алкогольного сп'яніння. У салоні авто, під кермом, лежала одна порожня пляшка з-під алкоголю і ще одна невідкрита.

Поліцейські запропонували чоловікові пройти перевірку на вміст в організмі алкоголю, але той відмовився і почав вести себе агресивно.

"33-річний львів'янин під час затримання вчинив опір і покусав поліцейського за руку, а другого вдарив головою в обличчя. Чоловіка супроводили до відділу поліції", – йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що поліцейським довелося звернутися за медичною допомогою. А на порушника склали адмінпротокол за керування автомобілем в стані алкогольного сп'яніння.

Також чоловікові загрожує відповідальність за ч. 2 ст. 345 (умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків) ККУ. Підкреслимо, що санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий термін.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО