Надвичайні новини

У Львові п'яний водій протаранив зупинку громадського транспорту

15-06-18 16:21
СЕГОДНЯ

У Львові водій легковика влетів у зупинку громадського транспорту. Кількість алкоголю в крові цього лихача перевищувало норму в десять разів.

"Дорожньо-транспортна подія сталася 14 червня близько 20.00 на вулиці Вітовського. Як попередньо встановили поліцейські, водій автомобіля Audi, 20-річний житель Івано-Франківської області, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння (2.18 проміле), в'їхав у зупинку громадського транспорту", – повідомляють в поліції.

В результаті зіткнення було пошкоджено електроопору, і стовп впав на автомобіль Daewoo Lanos, який в той момент проїжджав поруч з місцем ДТП.

Водія Daewoo 29-річного львів'янина, з забоями доправили до лікарні. Після надання медичної допомоги він повернувся додому.

Зараз поліцейські встановлюють обставини ДТП, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:30На Волині повісився шахтар, тіло знайшли у його ж оселі
20:00На Одещині на безлюдній вулиці викинули тіло чоловіка, якого звинуватили у крадіжці грошей прямо з гаманця
19:38У селі на Волині просто неба заживо згорів чоловік
19:27У Києві чоловік перерізав собі горло бензопилою: моторошне фото нещасного випадку
19:17У Польщі затримали українку, яка багато років торгувала людськими органами

Актуальні статті

Більше публікацій
Вибухи у Франківську готували два підлітки на замовлення спецслужб рф: один - труп, другому ампутували ноги (відео)
Вибухи у Франківську готували два підлітки на замовлення спецслужб рф: один - труп, другому ампутували ноги (відео)
"Ручки було видно з-під води": що кажуть у селі на Чернігівщині про дітей, які провалилися під кригу (відео)
У Миколаївському дитбудинку дітей прив’язують, аби не заважали, і дають старі психотропні препарати (фотодокази)
У Чернігові 22-річна дівчина вдома розстріляла свого батька: він мучив доньку та її матір 15 років (відео)
Росія атакувала дроном укриття ЧАЕС, яке добудували при Трампі: 30 постраждалих, є важкі (відео)