У Львові помер чоловік від страшної інфекції, яку переносять щури

17-01-19 15:21
Канал 24

11 січня помер 54-річний львів'янин, в якого діагностували важку форму лептоспірозу. Про це повідомляє прес-служба Львівського обласного лабораторного центру МОЗ.

Зазначається, що 9 січня чоловіка госпіталізували в реанімаційне відділення Львівської обласної клінічної лікарні у важкому стані.

Лабораторні дослідження підтвердили це захворювання. Джерелом інфекції ймовірно були щурі. Лікарі боролися за його життя, але врятувати чоловіка не вдалося, й 11 січня він помер.

"Під час проведення епідрозслідування, встановлено, що у підвалі будинку, де проживав хворий, було багато щурів. Він напередодні прибирав у підвалі, контактував з предметами, які, очевидно, були забруднені екскрементами гризунів. Найімовірніше через пошкодження шкіри на руках лептоспіри (збудники хвороби) потрапили в кров", – йдеться у повідомленні

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО