У Львові за великий хабар заарештовано директора скандального сміттєзвалища (відео)

03-04-19 13:59
Апостроф

2 квітня у Львові суд взяв під варту директора комунального підприємства, якого затримали співробітники Служби безпеки України за вимагання хабара в розмірі 4,7 мільйона гривень.

За інформацією прес-центру СБУ, чиновник організував незаконний механізм фіктивної поставки вапна, яке повинні були використовувати для стабільного функціонування станції очищення фільтратів Грибовицького сміттєзвалища.

У планах чиновника було використовувати лише третину вапна, а сам він хотів отримати 65% від суми перерахованих коштів за товар, який за фактом поставлений би не був.

Слідство вирішило, що дії чиновника могли призвести до виникнення надзвичайних подій.

Зловмисника затримали після одержання частини хабара в розмірі 400 тис. грн.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО