У Львові зловмисники побили водія таксі

Конфлікт вдалося врегулювати, на місце викликали слідчих. Про це повідомляє Варта 1

Уночі патрульні отримали орієнтування, що з населеного пункту Брюховичі проспектом Чорновола рухається бус Mercedes-Benz сірого кольору на якому їдуть особи, які нанесли тілесні ушкодження таксистові.

Інспектори виявили на заправній станції кілька десятків автомобілів, водії яких приїхали на захист колеги. Туди ж з’їхалась так звана група підтримка другої сторони конфлікту. Чоловіки хотіли вдатися до самосуду. Через чисельну кількість учасників, патрульні залучили додаткові сили. Інспектори затримали одного із чоловіків, який за словами очевидці наносив тілесні ушкодження і доставили у відділ поліції.

Громадяни заспокоїлися і роз’їхалися.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО