У Малі радикальні ісламісти атакували базу найманців ПВК "Вагнер", багато трупів (відео)

У Малі радикальні ісламісти, ймовірно, місцеві осередки Аль-Каїди, атакували базу найманців "Групи Вагнера" і аеродром, який ті використовують. Про це повідомляє у своєму телеграм-каналі офіцер Армії оборони Ізраїля Ігаль Левін.

Ісламісти спочатку використали підрив трьох автомобілів, начинених вибухівкою, а потім перейшли до стрілецького бою. Малійські чиновники повідомляють, що "вагнерівці" втратили 29 людей убитими, ще понад 60 поранені.

Раніше Reuters повідомив, що стався потрійний теракт у місті Севаре в центральній частині країни. У результаті теракту зруйновано близько 20 будівель.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО