У Маріуполі авто патрульної поліції знесло електроопору (фото)

У неділю, 6 грудня, у Маріуполі Донецької області сталася дорожньо-транспортна пригода за участю патрульного автомобіля. Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції Донецької області.

Водій автомобіля Toyota Prius в'їхав в стовп в Лівобережному районі міста на вулиці Панаса Мирного близько 7:00.

"Поліцейський, який перебував за кермом, під час руху не дотримався безпечної швидкості, не впорався з керуванням та в'їхав в електроопору", - йдеться в повідомленні.

За інформацією із соцмереж, водія було доправлено в наркологію для проходження медичного огляду, проте жодних ознак алкогольного сп'яніння у водія не виявлено.

"Жодних ознак алкогольного чи наркотичного сп'яніння у винуватця не виявлено. Складено протокол за статтею 124 КУпАП", - підтвердили в поліції.

За цим фактом проводиться службова перевірка.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО