У Маріуполі п'яний водій напав на копів (фото)

У Маріуполі п'яний водій напав на поліцейських, які після гонитви затримали його за порушення ПДР. Про це повідомляє прес-служба поліції області.

Під час патрулювання поліцейські помітили автомобіль, водій якого порушив правила дорожнього руху. Правоохоронці попросили водія зупинити транспортний засіб, однак останній тільки збільшив швидкість. Поліцейським довелося переслідувати порушника. Вже незабаром проїзд авто був заблокований.

Чоловік вибіг з автомобіля і намагався втекти, але був зупинений. З'ясувалося, що водій перебував у стані алкогольного сп'яніння.

При складанні адміністративних матеріалів чоловік завдав 20-річному рядовому поліції і 35-річному старшому лейтенанту тілесні ушкодження, також почав бити службовий автомобіль правоохоронців. Порушника затримали і доставили у відділення поліції.

Проти нападника порушили кримінальну справу за статтею про загрозу або насильство щодо працівника правоохоронного органу (ч. 2 ст. 345) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до п'яти років позбавлення волі. Зараз вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО