У Миколаєві будівлю ОДА оточили поліцейські

29-03-18 11:24
Depo

На місці знаходяться представники роти особливого призначення поліції Миколаєва, Одеси та Херсона, а також тактико-оперативна рота Миколаєва

У четвер, 29 березня, будівлю Миколаївської обласної ради взяли під охорону близько тисячі правоохоронців різних підрозділів, передає "Новости-N".

На місці знаходяться представники роти особливого призначення поліції Миколаєва, Одеси та Херсона, а також тактико-оперативна рота Миколаєва.

Силовики обшукують усіх бажаючих пройти до сесійної зали. Пряму трансляцію на відеохостингу Youtube веде користувач Orfey Noman.Нагадаємо, що активісти і радикали анонсували масштабний мітинг за відставку голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО