У Миколаєві напали на копа, зламавши йому щелепу: опубліковано відео

08-11-18 14:59
Апостроф

У Миколаєві патрульному поліцейському зламали щелепу під час затримання нетверезого та агресивного водія Infiniti.

Про це повідомляється на сторінці Police Control Ukraine у Facebook.

Інцідент стався ще в ніч на 26 жовтня в мікрорайоні Тернівка. Патрульні звернули увагу на автомобіль Infiniti. У салоні іномарки крім водія перебувало ще кілька людей – у них були ознаки алкогольного сп'яніння.

"Водій автомобіля відмовився проходити огляд на наявність алкоголю в організмі і на нього почали складати протокол за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення ("Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння"), як це передбачено процедурою. Водій почав поводити себе агресивно – штовхати поліцейського та поливати його нецензурною лайкою. На попередження чоловік не реагував, і патрульний став його затримувати.

Коли поліцейський почав надягати на водія наручники, на нього кинувся 19-річний пасинок затриманого, який з розгону вдарив правоохоронця ногою в обличчя. Водія та 19-річного юнака затримали, всіх учасників конфлікту відвезли до відділку поліції. Надалі з'ясувалося, що в результаті удару у офіцера патрульної поліції зламано щелепу", - йдеться у повідомленні

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:52Протягли обличчям по підлозі і залишили помирати: жахливі подробиці вбивства на АЗС в Жмеринці
23:41У Білій Церкві матір спалила живцем власного сина, коли він спав
23:26Педофіл з Вінниці зґвалтував 12-річну дівчинку, яку методично схиляв до сексу в мережі
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО