У Миколаєві пасажир розбив кулаком обличчя водію автобуса (відео)

У Миколаєві 5 березня, в автобусі № 91 було скоєно напад на водія - пасажир розбив йому кулаком обличчя. Про це повідомляє комунальне підприємство Миколаївпастранс на своїй Facebook-сторінці.

"Просимо всіх, хто впізнав цього молодика, зв'язатися з КП Миколаївпастранс за телефоном 050 768 0483 або повідомити в поліцію на 102", - йдеться в повідомленні.

На кадрах видно, як пасажир спочатку обурюється чимось в салоні, а потім підходить до водія і сперечається з ним. Після цього він ударив кулаком водія в обличчя.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО