У Миколаївській області сталася смертельна ДТП: багато постраждалих

На 72 км автодороги М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (Миколаївська область) сталася ДТП – зіткнулися автомобілі JAC S2 і Hyundai Elantra, у результаті чого одна людина загинула, ще шестеро постраждали. Про це повідомляє ГУ НП Миколаївської області.

"Водій Hyundai від отриманих тілесних ушкоджень помер у медичному закладі. Інший водій і п’ятеро пасажирів цих автомобілів у віці від 17 до 50 років, серед яких – двоє громадян іншої держави, з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості доставлені до лікарні", – йдеться у повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька
18:36У Павлограді чоловік взяв у заручники жінку та вимагав привезти кума (відео)
17:38Жах на Київщині: чоловік перерізав горло неповнолітній дівчині, коли та спала у своєму ліжку
16:18На Хмельниччині далекобійник намагався зґвалтувати 13-річну дівчинку
23:5577-річний педофіл з Дніпра ґвалтував двох дівчат 7 та 8 років

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО